Realizace staveb


Hlavní činnost naší firmy představuje realizace staveb. Pracovníci disponují nejen praktickými, ale i teoretickými vědomostmi. Jsou odborníky ve svém oboru. Bezproblémové řešení kolizních situací, pomoc investorům v napjatých termínech při realizace díla, to vše je výsledkem dobře odvedené kvalitní práce. Uzkou vazbou našich stavbyvedoucích s projekční složkou se podařilo vytvořit dynamický celek při řešení složitých a náročných výrobních procesů.

  Obchodní činnost


Obchodní složka zajišťuje zpracování nabídek, propagaci firmy, marketing, ekonomické rozbory, náhradní zdroje financování např. leasing, zprostředkovatelskou a obchodní činnost. Naše firma je autorizovaným zástupcem firem: BUDERUS, REHAU, GABOTHERM, VIADRUS, IMMERGAS, THERMONA, JUNKERS... Požadavky našich zákazníků jsou zpracovány do nabídek i do projektové dokumentace.

  Projekce


Důležitou složkou ve struktuře společnosti je projekce. Opíráme se o dokonalou projektovou dokumentaci a tím zamezujeme improvizaci při vlastní realizaci staveb. Předpokladem pro úspěšné vedení stavby a její zdárné dokončení je kvalitní kombinace projektové dokumentace a efektivního inženýringu. Projekční složka se zabývá propagací, konzultacemi, poradenskou činností, projekty, studiemi a inženýringem.

  Technické zázemí


Firma má vlastní technické zázemí v Novém Bydžově tj. dílny, sklady, kanceláře a vlastní dopravu. Je dobře vybavena potřebnou mechanizací pro uvedené profese. Vlastní sklad náhradních dílů plynových kotlů pro oblast východních Čech.


  Servis


Firma nabízí záruční i pozáruční servis plynových i elektrických zařízení. V praxi to znamená, že po dokončení instalace spotřebič uvedeme odborně do provozu a následně se o toto zařízení staráme v rámci platných předpisů pro určená zařízení.

Plynová zařízení
bojlery, lokální topidla, sporáky, průtokové ohřívače, kotle, topné sálavé panely, telplovzdušné agregáty.

Elektrická zařízení
bojlery, kotle, sporáky, drobné spotřebiče.

Nabízíme odborný servis na výrobky tuzemské i zahraniční
THERMONA, PROTHERM, VIADRUS, DAKON, MORA, KARMA, GASEX, DESTILA, JUNKERS, BUDERUS, WOLF, IMMERGAS, LAMBORGHINI, GAS, QUANTUM, JOHN WOOD, SOLARONICS, CHAFFOTEAUX ET MAURY

Na vybrané typy spotřebičů zajišťujeme servis do 24 hodin od nahlášení závady a na zbývající maximálně do 48 hodin.
O tyto služby se starají 3 vyškolení pracovníci. Vyškoleni výrobcem zařízení s platným osvědčením od ITI (obor plyn) a s elektrovyhláškou § 50

Řezníček Jiří

mobil 0603 220057

Nováček Vojtěch

mobil 0603 844110

Vejvoda Miroslav

mobil 0605 508021